Koľko stoja naše služby ?

Modernú a funkčnú webstránku dnes potrebuje každý, kto sa chce seriózne prezentovať v online priestore. Webstránka je Váš výklad v 21. storočí. Plaťte iba za to, čo naozaj spravíme. Hodinová sadzba u nás neexistuje.

Grafická podpora

99 konečná cena
  • V uvedenej cene sú ponúkané služby ako vytvorenie loga firmy, vizitiek, reklamných bannerov či rôznych grafických prác.

Web stránka

699 konečná cena
  • Poplatok zahŕňa vyhotevenie webstránky, všetky potrebné nastavenia pre doménu, webhosting, tému ako aj redakčný systém pre správu webstránky.

Internetový obchod

1299 konečná cena
  • Poplatok zahŕňa vyhotovenie e-shopu, všetky potrebné nastavenia pre doménu, webhosting, tému ako aj redakčný systém pre jeho správu.

Digitálny marketing

O vaše sociálne siete sa radi postaráme

Spravujeme, vytvárame a optimalizujeme firemné profily na Facebooku a Instragrame, kde sa zameriavame na získavanie nových, potencionálnych zákazníkov a klientov pre vaše podnikanie. Taktiež vytvárame na vaše sociálne siete príspevky či už po grafickej alebo obsahovej stránke. Ak máte záujem aj o tieto služby, neváhajte nás kontaktovať. 

Často kladené otázky

Skôr ako začneme pracovať na webstránke alebo e-shope, musíme o Vašom podnikaní zistiť čo najviac, aby sme pre vás následne vedeli vytvoriť riešenie na mieru. Ďaľším krokom bude zaslanie našich návrhov, ako si predstavujeme že bude stránka vyzerať. Po odsúhlasení návrhu sa dáme do práce. 

Na každého klienta si vyčleníme týždeň iba pre ňho. Pokiaľ sa nič závažné neprihodí, stránku budete mať hotovú v tomto termíne 🙂

V cene stránky je zahrnutá doména, web hosting, téma, pro verzie pluginov a redakčný systém pre správu web stránky. Skrátka všetko čo potrebujete na bezproblémový chod stránky. 

Po vašom odsúhlasení nášho návrhu stránky Vám vyfakturujeme 50% z ceny stránky. Po výslednom odovzdaní projektu vám vyfakturujeme zvyšnú sumu. 

Počas celej doby spolupráce a takisto aj po jej skončení vám budeme prakticky nonstop k dispozícií 🙂

V prípade akýchkoľvek ďaľších otázok nás kľudne kontaktujte.

Menu